Kariéra v MightCore

Poď s nami pracovať na skvelých projektoch

 

Máš úžasné nápady, ktoré by si chcel realizovať? Si motivovaný a chceš sa stále posúvať vpred? Pridaj sa do nášho tímu a posuň svoju kariéru na nový level!

U nás na teba čaká priateľská firemná kultúra, vďaka ktorej sa budeš cítiť jednoducho skvele. Môžeš pracovať z akéhokoľvek miesta na Zemi, kde je prístup k internetu a radi sa s tebou podelíme o naše cenné know-how. Pomôžeme ti tak rýchlejšie rásť a dosahovať ešte lepšie výsledky.

Nižšie nájdeš zoznam voľných pozícií. Ak medzi nimi nenájdeš nič, čo by ťa oslovilo, no napriek tomu by si sa chcel pridať do nášho tímu, neváhaj nás kontaktovať. Pre zručných profesionálov sa u nás vždy nájde miesto.

 

Ozvi sa nám

Máš otázky ohľadom našich služieb? Potrebuješ poradiť alebo pomôcť s tvojím projektom? Radi si s tebou dohodneme nezáväznú konzultáciu. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Telefónne číslo

+421 904 494 064

MightCore je digitálna spoločnosť zameraná na návrh a vývoj online softvérových riešení, najmä v startupovej, fintechovej a e-commerce oblasti na Slovensku, v Českej republike aj v zahraničí.

Každá neštandardná požiadavka partnerov je pre nás výzvou!

Kontakt

info@mightcore.sk

+421 904 494 064

 

Copyright © 2024 MightCore, s.r.o. Všetky práva vyhradené.