O nás

O nás

„Čo si človek vie predstaviť, to vie aj dokázať.“

MightCore je miesto, kde sa kreativita, nadšenie, skúsenosti a dobrá káva spájajú do tých najlepších výsledkov a nápadov. Naším cieľom je realizovať skvelé projekty, ktoré našim partnerom pomôžu dosiahnuť ich ciele, nech sú akokoľvek ambiciózne. Poskytujeme komplexné služby, ktoré staviame na najmodernejších technológiách a postupoch.

Objav skryté možnosti

 

Sme digitálna spoločnosť zameraná na návrh a vývoj online softvérových riešení, najmä v startupovej, fintechovej a e-commerce oblasti na Slovensku, v Českej republike aj v zahraničí. Naša spoločnosť je zložená zo skúsených špecialistov s praxou z významných technologických spoločností.

Robíme to, čo nás baví.

5+ rokov skúseností

Spoločnosť MightCore sme založili v roku 2019. Každý člen nášho tímu však má viac ako 5-ročné skúsenosti s vývojom digitálnych technológií. Naším cieľom je spájať naše bohaté skúsenosti z rôznych projektov a budovať tak spoločnosť novej generácie, ktorá dokáže realizovať aj tie najúžasnejšie nápady a sny.

 

Dôverujú nám aj tieto značky

 

„Aplikácia Cleago je pre nás prínosom, uľahčuje nám prácu. Skracuje čas zaznamenávania údajov o klientovi, vďaka prednastaveným možnostiam, ktoré jednoducho odklikneme a nemusíme vypisovať. Je efektívny z hľadiska prehľadnej databázy údajov, ľahkého vyhľadávania klientov i iných informácií. Export údajov do rôznych formátov je tiež výbornou pomôckou.“

– Vyjadrenie klienta BUDÚCNOSŤ, n.o.

Fillipian.com

Spolupracujem s firmou Mightcore už pár rokov, stále si vážim ich profesionalitu, promptnú komunikáciu, bezproblémové splnenie mojich predstáv. Mightcore je tím špecialistov od ktorých som vždy dostal nadštandardný prístup a k nemu skvelé nápady. Ďakujem že ste súčasťou mojej cesty a že sa staráte o môj web. Prajem vám rovnako veľa úspechu ako sebe.

Fillipian
Producer, Mixer, Grill Master

Spolupráce s Romanem a Jirkou, našimi bývalými backend developery, byla pozitivní.

Jejich odbornost, analytické myšlení, rychlá reakce na změny a schopnost implementovat nové funkce pro naše webové aplikace byly velkou pomocí pro dosažení úspěchů našich projektů. Spolupráci s nimi mohu jen doporučit.

Petr Kadlec
CTO, Shopsys

 

Roman Abrahámovič

Roman Abrahámovič

Founder

 Ako technologický nadšenec, programátor a zakladateľ MightCore, mám jediný cieľ – realizovať najúžasnejšie nápady a sny. Som pripravený čeliť technologickým výzvam, aktívne riešiť problémy a neprestávam sa posúvať vpred. Verím v neobmedzené možnosti človeka a som presvedčený, že čokoľvek si dokáže človek predstaviť, je aj schopný dosiahnuť.

Jiří Jahn

Jiří Jahn

Co-Founder

Svojím vzdelaním som matematik, ktorý rád rieši rôznorodé problémy. Milujem hľadanie analógií medzi vecami, ktoré na prvý pohľad nesúvisia, najmä ak to pomôže elegantne vyriešiť nejaký problém. Som presvedčený, že ľudstvo v súčasnosti využíva len asi 1 % svojho technologického potenciálu a som pripravený to zmeniť.

Kontaktujte nás

Máte otázky týkajúce sa našich služieb? Potrebujete poradiť alebo pomôcť s vaším projektom? Radi si s vami dohodneme nezáväznú konzultáciu. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Telefónne číslo

+421 904 494 064

MightCore je digitálna spoločnosť zameraná na návrh a vývoj online softvérových riešení, najmä v startupovej, fintechovej a e-commerce oblasti na Slovensku, v Českej republike aj v zahraničí.

Každá neštandardná požiadavka partnerov je pre nás výzvou!

Kontakt

info@mightcore.sk

+421 904 494 064

 

Copyright © 2024 MightCore, s.r.o. Všetky práva vyhradené.