O nás

O nás

„Čo si človek vie predstaviť, to vie aj dokázať.“

MightCore je miesto, kde sa kreativita, nadšenie, skúsenosti a dobrá káva spájajú do tých najlepších výsledkov a nápadov. Naším cieľom je realizovať skvelé projekty, ktoré našim partnerom pomôžu dosiahnuť ich ciele, nech sú akokoľvek ambiciózne. Poskytujeme komplexné služby, ktoré staviame na najmodernejších technológiách a postupoch.

Objav skryté možnosti

 

Sme full-service digitálna agentúra zameraná najmä na vývoj webových aplikácií, B2B riešení a webových stránok. Našim klientom poskytujeme aj digitálne poradenstvo, tvorbu stratégií, návrh kreatívy a kompletný marketing. Robíme to, čo nás baví.

Prístup

Zakladáme si na osobnom a ľudskom prístupe. Dôkladne si zanalyzujeme tvoj biznis, pomocou moderných technológií a postupov ti pomôžeme vyriešiť všetky problémy a dosiahnuť stanovené ciele.

Misia

Výsledky, spokojnosť a rast. To je pre nás definícia úspechu. Našou misiou je prinášať tieto hodnoty do tvojho biznisu, aby rástol a plnil si si cez neho svoje sny.

Hodnoty

Medzi naše kľúčové hodnoty patrí úprimnosť, otvorenosť, starostlivosť, ľudskosť a neustále napredovanie. Spolu tvoríme jeden tím.

5+ rokov skúseností

Agentúru MightCore sme založili v roku 2019. Každý člen nášho tímu však má viac ako 5-ročné skúsenosti s vývojom digitálnych technológií a marketingom. Naším cieľom je spájať naše bohaté skúsenosti z rôznych projektov a budovať tak agentúru novej generácie, ktorá dokáže realizovať aj tie najúžasnejšie nápady a sny.

 

Dôverujú nám aj tieto značky

 

„Aplikácia Cleago je pre nás prínosom, uľahčuje nám prácu. Skracuje čas zaznamenávania údajov o klientovi, vďaka prednastaveným možnostiam, ktoré jednoducho odklikneme a nemusíme vypisovať. Je efektívny z hľadiska prehľadnej databázy údajov, ľahkého vyhľadávania klientov i iných informácií. Export údajov do rôznych formátov je tiež výbornou pomôckou.“

– Vyjadrenie klienta BUDÚCNOSŤ, n.o.

Spolupráce s Romanem a Jirkou, našimi bývalými backend developery, byla pozitivní.

Jejich odbornost, analytické myšlení, rychlá reakce na změny a schopnost implementovat nové funkce pro naše webové aplikace byly velkou pomocí pro dosažení úspěchů našich projektů. Spolupráci s nimi mohu jen doporučit.

Petr Kadlec
CTO, Shopsys

 

Peter Czibor

Peter Czibor

Administrátor | Programátor

Som vášnivý programátor so záujmom o počítače a kryptomeny. Okrem práce je mojou najväčšou vášňou sloboda a súkromie, preto trávim veľa času cestovaním a objavovaním nových miest. Keď nemám možnosť vycestovať, venujem sa cvičeniu, aby som si udržal kondíciu a zdravie. V práci sa vždy snažím nájsť nové výzvy a rád sa učím nové veci. Verím, že s takýmto prístupom môžeme dosiahnuť úspech v akejkoľvek oblasti, na ktorú sa sústredíme.

Roman Abrahámovič

Roman Abrahámovič

Programátor

 Ako technologický nadšenec, programátor a zakladateľ MightCore, mám jediný cieľ – realizovať najúžasnejšie nápady a sny. Som pripravený čeliť technologickým výzvam, aktívne riešiť problémy a neprestávam sa posúvať vpred. Verím v neobmedzené možnosti človeka a som presvedčený, že čokoľvek si dokáže človek predstaviť, je aj schopný dosiahnuť.

Jiří Jahn

Jiří Jahn

Programátor

Svojím vzdelaním som matematik, ktorý rád rieši rôznorodé problémy. Milujem hľadanie analógií medzi vecami, ktoré na prvý pohľad nesúvisia, najmä ak to pomôže elegantne vyriešiť nejaký problém. Som presvedčený, že ľudstvo v súčasnosti využíva len asi 1 % svojho technologického potenciálu a som pripravený to zmeniť.

Ozvi sa nám

Máš otázky ohľadom našich služieb? Potrebuješ poradiť alebo pomôcť s tvojím projektom? Radi si s tebou dohodneme nezáväznú konzultáciu. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Telefónne číslo

+421 904 494 064

MightCore je digitálna agentúra, ktorá sa zameriava na vývoj webových aplikácií, webových stránok a e-commerce riešení.  Okrem vývoja na mieru robíme aj UX, dizajn, digitálny marketing a vlastné online nástroje. Každá neštandardná požiadavka klientov je pre nás výzvou!

“Prečo? Pretože čo si človek vie predstaviť, to vie aj dokázať.”

Kontakt

info@mightcore.sk

+421 904 494 064