Služby

S čím ti pomôžeme?

Vyvíjaš webovú aplikáciu? Potrebuješ poradiť ohľadom tvojho projektu? Hľadáš spoľahlivého partnera, ktorý ti pomôže rozbehnúť tvoj biznis naplno?

Sme tu pre teba. Navrhneme kreatívu a stratégiu, vezmeme si na starosti celý marketing a vývoj. Nehľadáme klientov. Hľadáme partnerov, s ktorými budeme spoločne rásť.

Tvoj úspech je naším poslaním.

 

Úvodný kontakt

Naštartovanie spolupráce

Veríme, že úspech môže dosiahnuť len ten, kto rozumie sám sebe. Pred spustením spolupráce si preto zanalyzujeme tvoj biznis, potreby a vízie.

N

Úvodné stretnutie

N

Analýza, návrh riešenia, konzultácie

Implementíácia

Riešenie…

Keď si odsúhlasíme postup a stratégiu, prichádza rad na samotné riešenie.
N

Návrh, špecifikácia a prototypovanie

N

Schválenie, vývoj

N

Ďalšie služby podľa dohody

Naše služby

Komplexné služby pod jednou strechou

B2B riešenia, e-shopy na mieru

Navrhneme špeciálne webové platformy, ktoré budú spĺňať tvoje unikátne požiadavky. Všetky e-shopy a riešenia vytvárame kompletne na mieru, s cieľom dosiahnuť jedinečný používateľský zážitok a efektívny predaj produktov alebo služieb cez internet. Dokážeme implementovať širokú škálu funkcií a integrácií, ako napríklad správu produktov, košík, platobné brány, CRM (systém pre riadenie vzťahov so zákazníkmi) a ďalšie užitočné nástroje. Síce nevyvinieme systém, kde bude človek nakupovať jedným kliknutím, no prispejeme k jeho zrodu.

Webové aplikácie

Vytvárame funkčné a moderné webové aplikácie, ktoré plne pokryjú aj tie najnáročnejšie požiadavky a poskytnú tvojim zákazníkom rýchly prístup k požadovaným informáciám či funkciám. Vyvíjame aj intranetové aplikácie pre digitalizáciu procesov a automatizáciu. Správne navrhnutá webová aplikácia bude skutočným prínosom pre tvoj biznis a pomôže ti dosiahnuť viac predajov pri nižších nákladoch.

Webové stránky

Tvoríme webové stránky s jasne definovanou stratégiou podľa cieľov a požiadaviek našich klientov – od jednoduchých webových prezentácií až po komplexné a dizajnovo prepracované firemné webstránky. Naším cieľom je navrhnúť vizuálne atraktívny a funkčný web, no zároveň zabezpečiť, aby spĺňal všetky tvoje očakávania a zaujal publikum.

Poradenstvo

Na základe našich viac ako 5-ročných skúseností z praxe ti poradíme, ako dosiahnuť optimálnu výkonnosť, efektivitu a konkurenčnú výhodu. Poskytujeme poradenstvo pri výbere a implementácii nového softvéru, optimalizácii siete, zabezpečení dát či digitálnej transformácii. Kladieme dôraz na to, aby nami navrhnuté riešenia boli bezpečné, dlhodobo spoľahlivé a v súlade s najnovšími trendmi.

Stratégia a Kreativita

Naše stratégie sú založené na hĺbkovom porozumení tvojmu podnikaniu. Zanalyzujeme konkurenčné prostredie a identifikujeme príležitosti pre rast a úspech. Na základe týchto poznatkov vypracujeme stratégiu, ktorá ti umožní dosiahnuť tvoje ciele a získať konkurenčnú výhodu. Poskytujeme komplexné služby v oblasti obsahového marketingu, brandingu, kreatívy, sociálnych médií a web dizajnu, ktoré špecificky prispôsobíme tvojim potrebám.

Marketing

Marketingová stratégia je založená na dôkladnom prieskume trhu, konkurencie a cieľovej skupiny. Definujeme jasnú a cieľavedomú stratégiu, ktorá zosúladí tvoje obchodné ciele s potrebami a očakávaniami tvojich klientov. Máme bohaté skúsenosti v oblasti SEO, PPC reklám, sociálnych médií, obsahového marketingu, tlačových správ, reklám v médiách a podujatí. Využívame najnovšie trendy a technológie, aby sme ti pomohli dosiahnuť maximálny dosah a špičkové výsledky. Vytvoríme atraktívny obsah a grafiku, ktorá pritiahne pozornosť potenciálnych zákazníkov.

Ozvi sa nám

Máš otázky ohľadom našich služieb? Potrebuješ poradiť alebo pomôcť s tvojím projektom? Radi si s tebou dohodneme nezáväznú konzultáciu. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Telefónne číslo

+421 904 494 064

MightCore je digitálna agentúra, ktorá sa zameriava na vývoj webových aplikácií, webových stránok a e-commerce riešení.  Okrem vývoja na mieru robíme aj UX, dizajn, digitálny marketing a vlastné online nástroje. Každá neštandardná požiadavka klientov je pre nás výzvou!

“Prečo? Pretože čo si človek vie predstaviť, to vie aj dokázať.”

Kontakt

info@mightcore.sk

+421 904 494 064