Služby

S čím ti pomôžeme?

Vyvíjaš webovú aplikáciu? Potrebuješ poradiť ohľadom tvojho projektu? Hľadáš spoľahlivého partnera, ktorý ti pomôže rozbehnúť tvoj projekt naplno?

Sme tu pre teba. Navrhneme kreatívu a stratégiu, vezmeme si na starosti celý vývoj prípadne doplníme tvoje chýbajúce developerské kapacity. Nehľadáme klientov. Hľadáme partnerov, s ktorými budeme spoločne rásť.

Tvoj úspech je naším poslaním.

 

Naše služby

Čo  robíme

Frontendový vývoj

Frontendový vývoj webu spočíva v tvorbe atraktívnych a funkčných užívateľských rozhraní s použitím HTML, CSS a JavaScriptu. Dôraz je kladený na responzívny dizajn pre optimálnu funkčnosť na rôznych zariadeniach a rýchle načítanie stránok. Vývojári pracujú s frameworkmi ako React, Angular alebo Vue.js a zohľadňujú princípy UX/UI dizajnu pre vytvorenie intuitívnych a vizuálne príťažlivých webov.

Backendový vývoj

Vytvárame funkčné a moderné webové aplikácie, ktoré plne pokryjú aj tie najnáročnejšie požiadavky a poskytnú tvojim zákazníkom rýchly prístup k požadovaným informáciám či funkciám. Vyvíjame aj intranetové aplikácie, bankové aplikácie, B2B aplikácie, aplikácie pre digitalizáciu procesov a automatizáciu. Správne navrhnutá webová aplikácia bude skutočným prínosom pre tvoj biznis a pomôže ti dosiahnuť  stanovené ciele. 

Vývoj mobilných a natívnych aplikácií

Vývoj mobilných a natívnych aplikácií pre iOS a Android sa sústreďuje na tvorbu intuitívnych a efektívnych softvérových riešení, ktoré využívajú unikátne funkcie týchto operačných systémov. Naším cieľom je vytvárať aplikácie s optimálnym výkonom a jednoduchým používaním, čím zlepšujeme každodennú digitálnu interakciu užívateľov.

Infraštruktúra

Široké spektrum služieb v oblasti modernizácie a automatizácie IT infraštruktúry je zamerané na poskytovanie efektívnych a flexibilných riešení pre správu IT prostredí. Zjednodušujúce procesy a optimalizujúce výkon, tieto služby sú navrhnuté s dôrazom na inovatívne prístupy, aby vyhovovali potrebám rôznych organizácií a posunuli ich IT operácie na novú úroveň efektivity a produktivity.

Poradenstvo

Na základe našich viac ako 5-ročných skúseností z praxe ti poradíme, ako dosiahnuť optimálnu výkonnosť, efektivitu a konkurenčnú výhodu. Poskytujeme poradenstvo pri výbere a implementácii nového softvéru, optimalizácii siete, zabezpečení dát či digitálnej transformácii. Kladieme dôraz na to, aby nami navrhnuté riešenia boli bezpečné, dlhodobo spoľahlivé a v súlade s najnovšími trendmi.

Umelá inteligencia

S našimi bohatými skúsenosťami v oblasti vývoja nástrojov na báze umelej inteligencie sme pripravení poskytnúť špičkové poradenstvo, ktoré pomôže tvojej spoločnosti efektívne implementovať AI riešenia zvyšujúce produktivitu a konkurenčnú výhodu. Naše služby zahŕňajú vývoj a optimalizáciu AI nástrojov, ktoré sú bezpečné, spoľahlivé a sú v súlade s najnovšími technologickými praxou overenými riešeniami.

Úvodný kontakt

Ako pracujeme?

Tímy developerov sú organizované do malých skupín, každá s maximálne piatimi členmi a jedným tím lídrom. Tím lídri zároveň zastávajú úlohu garanta plynulého priebehu práce u klienta a sú zodpovední aj za mikromanagement vo svojom tíme. Všetci naši programátori sú odborne zbehlí v metodike SCRUM. Administratívu pre jednotlivé tímy môže zastrešovať buď tím leader, alebo interní zamestnanci klienta.

Naše tímy sú primárne orientované na diaľkovú prácu, ale na základe našich skúseností sme zistili, že čisto vzdialená spolupráca nemusí byť vždy ideálna. Z tohto dôvodu na začiatku každého projektu sú naše tímy osobne prítomné u klienta, aby sa účinne nastavili všetky procesy, dosiahla sa jasná komunikácia a definoval sa presný rozsah projektu. Po týchto úvodných krokoch prechádzame na model vzdialenej spolupráce, pričom však zároveň udržiavame pravidelný osobný kontakt s klientom. Osvedčil sa nám systém, kde sa tím stretáva priamo u klienta raz mesačne na 1-2 dni, prípadne aj na dlhšie, čo nám umožňuje zachovať kvalitu vzťahov a efektívnosť práce.

Ozvi sa nám

Máš otázky ohľadom našich služieb? Potrebuješ poradiť alebo pomôcť s tvojím projektom? Radi si s tebou dohodneme nezáväznú konzultáciu. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Telefónne číslo

+421 904 494 064

MightCore je digitálna spoločnosť zameraná na návrh a vývoj online softvérových riešení, najmä v startupovej, fintechovej a e-commerce oblasti na Slovensku, v Českej republike aj v zahraničí.

Každá neštandardná požiadavka partnerov je pre nás výzvou!

Kontakt

info@mightcore.sk

+421 904 494 064

 

Copyright © 2024 MightCore, s.r.o. Všetky práva vyhradené.